„Z głową w chmurach” – mała autoreklama

Tytuł: “Z głową w chmurach”
Ilość stron: 368

    
    Kochani! Właśnie trzymam w dłoniach książkę, która jest zbiorem wierszy i opowiadań stworzonych przez dzieci i młodzież. Jest ona dość obszerna, ale jej lektura to naprawdę świetna sprawa. Największe wrażenie zrobiły na mnie wiersze, które zaskakują swoją jakością. Ciężko zrozumieć, że pisały je tak młode osóbki – uczniowie podstawówki czy też gimnazjów i różnych wyższych szkół.

   W książce znajdują się również opowiadania, choć jest ich znacznie mniej. I właśnie chciałam wtrącić, że moje krótkie dzieło również się tutaj pojawiło 🙂 Mam na myśli pracę, którą wysłałam na zeszłoroczny konkurs, zdobyła drugą nagrodę. Z perspektywy czasu mam wrażenie, że to opowiadanie mogło być o wiele lepsze, ale i tak niezmiernie mi miło, że jestem współautorką antologii “Z głową w chmurach”. Jakby nie patrzeć, to pierwsza książka na moim koncie 🙂 Żywię nadzieję, że nieostatnia – może kiedyś uda mi się stworzyć coś, co będzie w całości mojego autorstwa? Cóż, zobaczymy ^ ^ Tymczasem gorąco zapraszam Was do sięgnięcia po tę pozycję i zapoznania się z dziełami młodych twórców (również z moim opowiadaniem zatytułowanym “Dwa życzenia”).

   Jeśli chodzi o sprawy blogowe, to wkrótce powinna ukazać się recenzja książki “W otchłani” autorstwa Beth Revis. A tymczasem żegnam, do napisania! 

11 Replies to “„Z głową w chmurach” – mała autoreklama”

  1. No, no ! Rewelacyjnie! Od czegoś trzeba zacząć, choćby właśnie od pisania takich opowiadań 🙂 Gratulacje 😉 A jak już tu jestem to zapraszam do Nas na nową recenzję 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.