Hit jesieni? – zapowiedź „Domu Tajemnic”

Nie będę się usprawiedliwiać, bo to nie ma sensu. Zawaliłam. Osiem postów w całym 2013 roku? Skandal. I jeszcze tylko kilka z nich to recenzje! Muszę to po prostu zmienić i zacznę od dziś. Tyle, jeśli chodzi o wyjaśnienia. Nie będę nic obiecywać i dużo mówić, po prostu zacznę działać 😀

***

A teraz przejdźmy do najważniejszego, czyli zapowiedzi książki “Dom Tajemnic”, autorstwa Chrisa Columbusa i Neda Vizzini, wydanej przez Znak emotikon. Kiedy przejrzałam materiały, które przysłano mi na pocztę, stwierdziłam, że muszę się tym z Wami podzielić, bo książka wydaje się być interesująca, a dodatkowo polecana jest przez samą Rowling. Zobaczcie sami!
Premiera 7 listopada 2013 r.
Opis książki: Niewyjaśniona tajemnica sprzed lat doprowadza do niebezpiecznego starcia dobra ze złem. Dom pełen mrocznych sekretów staje się miejscem walki trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych. Jak potoczą się losy Eleanor, Kordelii i Brendana? Czy przeniesieni przez Wichrową Wiedźmę do groźnego świata zjednoczą swoje siły i pokonają Króla Burz? Czy ocalą swoich bliskich?
„Dom Tajemnic to niebezpiecznie wciągająca opowieść o potędze czarnej magii, sile przyjaźni i poświęceniu. Niewyjaśnione sekrety sprzed lat, walka trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych i ostateczne starcie dobra ze złem. Tej jesieni magia powraca…”
Piotr Fronczewski
(polski ambasador marki i głos audiobooka Dom Tajemnic)


Reklama ciekawa, ale czy książka jest tak dobra, jak obiecują? Przekonamy się 😀

5 Replies to “Hit jesieni? – zapowiedź „Domu Tajemnic””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.